Sensitive Touch

Efekt Sensitive Touch to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie niepowtarzalność i wysoką jakość. Wklęsłe zdobienie uzyskuje się poprzez precyzyjne piaskowanie powierzchni ceramiki. Gwarantujemy, że kolorowanie Sensitive Touch Color Plus utrzyma swoje właściwości i intensywność przez co najmniej 400 cykli zmywania w zmywarkach domowych lub przez okres 1 roku.

Sensitive Touch (piaskowanie)

 • 1
  ZALETY TECHNOLOGII

  • szlachetny efekt zdobienia 3D,
  • możliwość dodatkowego zabarwienia wypiaskowanego motywu (tzw. Sensitive Touch Color Plus)

 • 2
  OGRANICZENIA TECHNOLOGII

  • wielkość czcionki - mała litera o wysokości minimum 3 mm.
  • minimalna grubość linii w pozytywie 0,8 mm, w negatywie 1 mm,

 • 3
  FAZY PROCESU TECHNOLOGICZNEGO

  • przygotowanie projektu do druku,
  • drukowanie bezpośrednio na papierze,
  • oklejanie produktu folią,
  • proces piaskowania,
  • usunięcie folii.

Sensitive Touch Color Plus

To technologia zdobienia kubków reklamowych, która umożliwia połączenie piaskowania z barwieniem wypiaskowanego motywu na dowolny kolor Pantone. Dzięki dodatkowi Color Plus można uzyskać jeszcze bardziej zindywidualizowany efekt.

Jeśli chodzi o realizację zamówień poniżej 108 sztuk, to technologia Sensitive Touch Color Plus jest dostępna tylko z ograniczoną paletą farb znajdujących się w magazynie. Barwienie w wybrany kolor Pantone możliwe jest dopiero od 108 sztuk.

Kolejną opcją jest zabarwienie typu Monolith, gdzie piaskowany motyw oraz pozostała powierzchnia kubka lub filiżanki zostają pokryte barwnikiem.

 

Sensitive Touch – co to dokładnie jest?

Metody zdobienia kubków reklamowych mogą różnić się między sobą pod względem odporności na mycie w zmywarce, trwałości kolorów i precyzji wykonania. Tym razem chcielibyśmy zaprezentować Wam niezwykle elegancką technologię jaką jest Sensitive Touch. Polega ona na precyzyjnym piaskowaniu powierzchni ceramiki, w celu uzyskania efektu wklęsłego. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie niepowtarzalny i unikatowy design. Sensitive Touch bez wątpienia spełni te oczekiwania!

Dodatkowo, możesz połączyć tę technikę z barwieniem wypiaskowanej powierzchni na wybrany kolor Pantone (dodatek Color Plus), lub wybrać zabarwienie typu Monolith, które obejmuje barwienie zarówno piaskowanej powierzchni, jak i pozostałej części ceramiki. Przy zamawianiu kubków z nadrukiem Sensitive Touch Color Plus w ilości poniżej 108 sztuk, dostępna jest tylko ograniczona paleta kolorów.

Przykładowe realizacje

Sensitive Touch na produkcie porcelanowym

Sensitive Touch na produkcie ceramicznym

Sensitive Touch na matowym szkliwie

Sensitive Touch z barwieniem Hydrocolor

Sensitive Touch Color Plus z barwieniem Multicolor

Sensitive Touch Color Plus z efektem Monolith

Sensitive Touch na szkle

Sensitive Touch na szkle szronionym

Zalety i wady technologii Sensitive Touch

Metoda zdobienia kubków reklamowych za pomocą technologii Sensitive Touch ma wiele zalet. Nie ma wątpliwości, że jest to bardzo popularna technologia, która w połączeniu z dodatkiem Color Plus pozwala uzyskać wymarzony efekt. Kluczowe ograniczenia dotyczą jedynie waszej wyobraźni oraz parametrów związanych z minimalną wielkością czcionki i grubością linii. Szlachetny efekt 3D to jednak gwarancja wszystkiego, co najlepsze. Nie musicie się martwić o dodatek Color Plus, gdyż zachowuje on kolorystykę i właściwości przez co najmniej 400 cykli mycia. Jeśli chcecie nieco poszaleć i zaskoczyć szczególnego klienta, możecie połączyć technologię Sensitive Touch z Cristal Touch, Multicolor lub szkłem szronionym. Na pewno zrealizowane zamówienie na nowe kubki reklamowe przypadnie wam do gustu.

crossmenuchevron-downcross-circle